Poznaj Monike

O Monice:)

Chciała być aktorką, została kreatorką wizerunku. Perfekcyjna do szpiku kości. Wizjonerka, mocno stąpająca po ziemi. Niekwestionowana mistrzyni w swojej dziedzinie. Spełniona prywatnie mama dwójki cudownych dzieci.

 

Certyfikowana wizażystka-stylistka, zarówno jedno jak i drugie zajęcie to jej żywioł! Największą frajdę sprawia jej obserwowanie, jak z jej pomocą kobiety zmieniają swój wygląd, nabierają pewności siebie oraz przekonania, iż przy niewielkim nakładzie mogą zmienić swój wizerunek na lepszy.

 

Szkołę wizażu i stylizacji ukończyła w 2008 roku i od tego czasu wciąż pracuje w zawodzie i podnosi swoje kwalifikacje. Ukończyła również akademię wizażu Gosh Cosmetics, wszystkie etapy. Ponad rok pracowała na stanowisku oficjalnej kosmetyczki Oriflame. W swoim dorobku posiada mnóstwo fachowo zrealizowanych projektów makijaży ślubnych, fotograficznych i sesyjnych. Wykonuje wszelkiego rodzaju profesjonalne i trwałe makijaże, a także -

wsółpracuje w naszym zespole Oriflame. Udostępnia ciekawostki ze świata kosmetyki, odmienia swoje Klubowiczki, szkoli. Zapraszamy serdecznie do kontaktu, w celu spotkania się z Nią na naszych szkoleniach – NA ŻYWO!

 

Jeśli chcesz być piękna, zadbana i wyglądać jak milion dolarów - dołącz do mojego zespołu. Oprócz oferuję Ci także współpracę, w dynamicznie rozwijającym się zespole menadżerskim:)

 

Chcesz skontaktować się bezpośrednio z Moniką, i być pod jej szczególną opieką? Zadzwoń - 880 004 406

Poznaj nas